Středověké tržiště

Středověké tržiště

13. 9.

pátek 18.00–23.00
Tržní náměstí

Více
Dei Gratia

Dei Gratia

13. 9.

pátek 19.00
Žižkovo náměstí

Více
Slavnostní zahájení festivalu starostou města

Slavnostní zahájení festivalu starostou města

13. 9.

pátek 20.30
Žižkovo náměstí

Příchod pochodňového průvodu

Příchod pochodňového průvodu

13. 9.

pátek 20.45
Žižkovo náměstí

Více
HarMálek Orchestr

HarMálek Orchestr

13. 9.

pátek 22.30
Žižkovo náměstí

Více
Partnerská města se představují

Partnerská města se představují

14. 9.

sobota 10.00–11.45
Žižkovo náměstí

Více
Středověký Tábor

Středověký Tábor

14. 9.

sobota 10.00–21.30
Velký šanc

Více
Středověké tržiště

Středověké tržiště

14. 9.

sobota 10.00–23.00
Tržní náměstí

Více
Táborský jarmark

Táborský jarmark

14. 9.

sobota 10.00–18.00
nám. Mikuláše z Husi

Více
Katovská ulička

Katovská ulička

14. 9.

sobota 10.00–18.00
Křížkova a Radnická ulice

Více
Ulička chudiny

Ulička chudiny

14. 9.

sobota 10.00–18.00
Děkanská ulice

Více
Zbrojnice

Zbrojnice

14. 9.

sobota 10.00–18.00
Špitálské náměstí

Více
Dětský ráj

Dětský ráj

14. 9.

sobota 10.00–17.00
Holečkovy sady

Více
Keramička

Keramička

14. 9.

sobota 12.30
Žižkovo náměstí

Více
Slavnostní přehlídka kostýmovaného průvodu

Slavnostní přehlídka kostýmovaného průvodu

14. 9.

sobota 13.30
Žižkovo náměstí

Více
Slavnostní předání Ceny města a udělení čestného občanství

Slavnostní předání Ceny města a udělení čestného občanství

14. 9.

sobota 14.30
Žižkovo náměstí

Mixperiment

Mixperiment

14. 9.

sobota 15.00
zahrada Střelnice

Více
Komorní orchestr Bolech a Constantia Classica

Komorní orchestr Bolech a Constantia Classica

14. 9.

sobota 16.00
Žižkovo náměstí

Více
Basta duo

Basta duo

14. 9.

sobota 17.00
zahrada Střelnice

Více
Janek Ledecký & band

Janek Ledecký & band

14. 9.

sobota 18.00
Žižkovo náměstí

Více
Náhodný výběr

Náhodný výběr

14. 9.

sobota 19.00
zahrada Střelnice

Více
Ewa Farna

Ewa Farna

14. 9.

sobota 20.00
Žižkovo náměstí

Více
Swing Band Tábor

Swing Band Tábor

14. 9.

sobota 21.00
zahrada Střelnice

Ohňostroj nad Jordánem

Ohňostroj nad Jordánem

14. 9.

sobota 22.00
Jordánská pláž

Více
Carisma

Carisma

14. 9.

sobota 22.30
Žižkovo náměstí

Více
Středověké tržiště

Středověké tržiště

15. 9.

neděle 9.00–13.00
Tržní náměstí

Více
Dny evropského dědictví 2024

Dny evropského dědictví 2024

15. 9.

neděle 10.00–17.00
historické centrum

Více
Vltava

Vltava

15. 9.

neděle 14.00
zahrada Střelnice

Více
Domino Tábor

Domino Tábor

15. 9.

neděle 15.00
nám. Mikuláše z Husi

Více
Modlitba za Tábor

Modlitba za Tábor

15. 9.

neděle 16.00
zahrada Střelnice

Více

Doprovodný program

Prohlídka štičí líhně a Rybí žranice

13.–14. 9.

pátek–sobota 8.00–18.00
ŠTIČÍ LÍHEŇ – ESOX, spol. s r.o.

Více

Únikové hry U Červeného koně

13.–15. 9.

pátek–neděle
Křížkova ulice

Více

Táborské FASHION setkání

14. 9.

sobota 11.00–18.00
Děkanská ulice, farní zahrada

Více

Jih proti severu aneb Jan Žižka a severozápadní Čechy

14. 9.

sobota 14.00
Sbor Božích bojovníků CČSH

Více

Koncert Komorního souboru Matoška

14 9.

sobota 16.00
Sbor Božích bojovníků CČSH

Více

Výstava hub

15. 9.

neděle 8.00–18.00
Botanická zahrada Tábor

Více
Generální partner
Rumpold
Hlavní partneři
C-energy ČEVAK Pozemní stavby Tábor s.r.o. Památky Tábor s.r.o. Brisk O2
Mediální partneři
Český rozhlas Kulturně